Перейти до контенту

Головна / Публікації / Методы алебрического программирования. Формальные методы разработки параллельных программ

Метоы алебрического программирования-2Методы алебрического программирования. Формальные методы разработки параллельных программ

Ф.И. Андон, А.Е. Дорошенко, К.А. Жереб, Р.С. Шевченко, Е.А. Яценко
Київ. Видавництво “Наукова думка”, 2017. -439 с.

 

У монографії викладено отримані авторами результати розробки моделей, методів та інструментальних засобів паралельних обчислень, що грунтуються на парадигмі алгебраїчного програмування. Наведено основні поняття стосовно формалізованого опису алгоритмічних процесів за допомогою високорівневих специфікацій в алгебрах алгоритмів. Розглянуто систему алгебраїчного програмування на основі переписувальних правил. Побудовано алгеброалгоритмічні моделі послідовних та паралельних програм для багатоядерних центральних процесорів і графічних прискорювачів. Розглянуто інструментальні засоби, які побудовані на основі розроблених моделей і методів і призначені для автоматизованого проектування, генерації і трансформації програм. Проаналізовано результати застосування створених інструментальних засобів для розробки ефективних паралельних програм для багатоядерних, кластер- них та грід-платформ.

Для фахівців, що займаються розробкою прикладних алгоритмів і програмного забезпечення у різноманітних предметних галузях, а також для викладачів, аспірантів і студентів вишів.