Перейти до контенту

Як зареєструватися в Google Scholar

Як зареєструватися в Google Scholar

Для того, щоб зареєструватися в базі наукових публікацій Google Scholar, необхідно мати акаунт Google (пошта gmail на сайті gmail.com). Якщо аккаунта нема, то його необхідно створити. Після реєстрації необхідно зайти в свій акаунт.

  1. Зайти в гугл-акаунт.
  2. Перейти на сайт Google Scholar (https://scholar.google.com.ua)
  3. Зареєструватися, для чого треба заповнити форму з анкетними даними: посада, наукова ступінь, місце роботи, тощо. Бажано завантажити фото.
  4. Важливо! В полі email for verification необхідно ввести емейл, що відрізняється від gmail (персональний емейл на домені інституту)
  5. Щоб знайти свої роботи, які вже проіндексовані в Google Scholar, необхідно натиснути плюс – додати статті (поз. 1, 2 малюнка 1).
Малюнок 1. Профіль автора

Малюнок 1. Профіль автора

В полі пошуку набрати своє прізвище в різних формах написання та різними мовами (українською, російською, англійською, т.п.) (поз.3)

В результатах пошуку необхідно відмітити галочкою свої праці (поз.4). Список робіт можна листати (внизу екрану)

Малюнок 2. Пошук і додавання статей

Малюнок 2. Пошук і додавання статей

  1. Коли статті вибрані, в правому верхньому кутку поряд з написом “Статей”- кількість обраних статей, треба натиснути на синю галочку (поз.5).
  2. Вибрати «зробити свій профіль публічним» та «автоматично обновляти» (пункт меню «Налаштувати оновлення статей» на малюнку 1).
  3. Якщо є роботи (статті, монографії, книги), що не знайшлося в списку, її можна додати вручну. Для цього необхідно натиснути плюс – “Add article manually” – «Додати статтю вручну».

Альтернативна інструкція для реєстрації в Google Scholar.

Попередній
Наступний