Skip to Content

Як зареєструватися в Google Scholar

Як зареєструватися в Google Scholar

18.03.2018 Important, News, Notice

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Для того, щоб зареєструватися в базі наукових публікацій Google Scholar, необхідно мати акаунт Google (пошта gmail на сайті gmail.com). Якщо аккаунта нема, то його необхідно створити. Після реєстрації необхідно зайти в свій акаунт.

  1. Зайти в гугл-акаунт.
  2. Перейти на сайт Google Scholar (https://scholar.google.com.ua)
  3. Зареєструватися, для чого треба заповнити форму з анкетними даними: посада, наукова ступінь, місце роботи, тощо. Бажано завантажити фото.
  4. Важливо! В полі email for verification необхідно ввести емейл, що відрізняється від gmail (персональний емейл на домені інституту)
  5. Щоб знайти свої роботи, які вже проіндексовані в Google Scholar, необхідно натиснути плюс – додати статті (поз. 1, 2 малюнка 1).
Малюнок 1. Профіль автора

Малюнок 1. Профіль автора

В полі пошуку набрати своє прізвище в різних формах написання та різними мовами (українською, російською, англійською, т.п.) (поз.3)

В результатах пошуку необхідно відмітити галочкою свої праці (поз.4). Список робіт можна листати (внизу екрану)

Малюнок 2. Пошук і додавання статей

Малюнок 2. Пошук і додавання статей

  1. Коли статті вибрані, в правому верхньому кутку поряд з написом “Статей”- кількість обраних статей, треба натиснути на синю галочку (поз.5).
  2. Вибрати «зробити свій профіль публічним» та «автоматично обновляти» (пункт меню «Налаштувати оновлення статей» на малюнку 1).
  3. Якщо є роботи (статті, монографії, книги), що не знайшлося в списку, її можна додати вручну. Для цього необхідно натиснути плюс – “Add article manually” – «Додати статтю вручну».

Альтернативна інструкція для реєстрації в Google Scholar.

Previous
Next